blogerská výzva 2020, Zamyšlení

11. Odteď za 10 let

Krásný den, vítejte u dalšího článku z Blogerské výzvy 2020. V tomto článku bych se chtěla zamyslet nad tím, kde se vidím za 10 let. Musím říci, že toto téma je pro mne poměrně velká výzva, protože jsem asi nikdy nepřemýšlela nad tím, co bude za x let.

Přeji příjemné počtení 🙂

Upřímně řečeno, je pro mne hodně těžké si představovat, co bude za 10 let, když si nejsem ani jistá, kam mne život zanese „jen“ za půl roku. Tento rok je pro mne hodně zlomový ve vícero oblastech, které souvisí s psaním diplomové práce a doufejme i úspěšným ukončením vysoké školy, následným hledání práce a také rozhodování, jestli tu práci budu hledat ve svém rodném kraji nebo v Brně, kde už řadu let studuji …

Nicméně bych si za 10 let přála …

mít stálou práci ve svém oboru, ať už se bavíme o knihovnictví, (vzdělávání) nebo něco mezi tím. A především bych si přála, aby to byla práce, která mne bude naplňovat, nutit k osobnímu rozvoji a dávat nějaký hlubší smysl, než je „jen“ vydělávání dostatečného množství peněz na nájem a jídlo.

nalézt spolehlivého a hodného partnera a s ním založit nový domov, rodinu atd.

najít si vlastní bydlení, a pokud možno domek na okraji nějakého města nebo vsi, kde je jen kousek do přírody. Už teď mne děsí představa, že bych měla celý život žít v malém bytečku kdesi na velkém sídlišti, a to v podnájmu trávím jen opravdu nezbytně nutný čas. …

nalézt společnou řeč se svou mladší sestrou, až jí konečně přejde pubertální a jedináčkovské období u našich a až se konečně postaví na vlastní nohy.

a především bych si přála mít stále dobré vztahy se svou rodinou, přáteli a abychom byli všichni zdraví

A jaké jsou vaše plány na následující dekádu? 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s