Nezařazené

8. Oblíbená TV SHOW

Krásný den, vítejte u dalšího článku z Blogerské výzvy 2020. Tentokrát bych se s vámi chtěla podělit o své oblíbené pořady v televizi. Stejně jako se nebojím propagovat romantické knižní příběhy, nebojím se vám přiznat, svou zálibu v určitém žánru televizních pořadů…

Přeji příjemné počtení 🙂

Musím se přiznat, že mou velkou slabostí je sledování českých seriálů. Zatímco knížku si chci užít při plných smyslech, večery často patří právě seriálům, které mi na prázdném podnájmu nahrazují potřebný kontakt s lidmi a je možné u nich naprosto vypnout hlavu.

Ovšem je myslím potřeba podotknout, že nejsem typický televizní divák a u její obrazovky zpravidla moc dlouho nevydržím. Většinu seriálů i pořadů sleduji na notebooku a i-vysílání, které naštěstí neobsahuje reklamy a snadněji se přeskakují nezáživné části dílů… 🙂

Seriály

V současnosti jsou mým TOP seriálem Krejzovi, kteří obsahují všechno, co mám na příbězích ráda – energii, humor, různorodé osobnosti i věkové skupiny a především romantickou linku.

Ovšem musím se přiznat, že české rodinné seriály jsou mou velkou úchylkou, takže pravidelně koukám i na Poldové a nemluvně, Ulici, Modrý kód a s nostalgií nad úpadkem příběhu i na Ordinaci v růžové zahradě. A při nostalgické náladě zapátrám v archivech po Zdivočelé zemi, Redakci, Vinařích atd.

Vlastně dokáži koukat téměř na jakýkoliv český seriál, který obsahuje romantickou linku, humorné situace a není to detektivka nebo thriller. Ačkoliv jsem velký nadšenec do seriálů, nikdy mne příliš nechytly ty zahraniční. Mám jen pár tipů, na které se občas podávím, ale nikdy si tak neodpočinu, jako u našeho českého…

Televizní pořady a soutěže

Televizní soutěže nebo jiné pořady sice příliš nevyhledávám, ale přesto bych vám několik z poslední doby vřele doporučila.

Hlavním důvodem, proč nebývají na mám playlistu je, že se lépe sledují přímo v televizi a zpětně mi jejich sledování nedává příliš smysl. Díky tomu se výběr z možných pořadů krásně utřídí pouze na víkendové večery, které trávím u našich a jejich televize.

Mou srdeční soutěží, kterou si nikdy nenechám ujít je Stardance, které svou noblesou pomáhají navodit slavnostní atmosféru blížícího se adventu. A v poslední době mne naprosto nadchlo Peče celá země, které bylo založené na toleranci, talentu a srdečnosti, bez pomluv a záště, jenž většinou vidíme v podobných televizních soutěžích.

Z televizních pořadů si pak většinou nenechám ujít pořad Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli o českých tradicích, řemeslech a výrobcích, které nezatěžují krajinu ani naše tělo. A pokud jsem opravdu hodně smutná či unavená, pak je jasnou volbou Partička, u níž není potřeba vůbec přemýšlet a můžete se jen unášet hravostí a energií herců.

Jaké jsou vaše oblíbené televizní pořady?

Těším se na vaše doporučení 🙂

1 komentář: „8. Oblíbená TV SHOW“

  1. Na Babičky… a Peče celá země se dívám/dívala jsem se také moc ráda. 🙂 Obojí je milé, příjemné a odpočinkové a člověk si při sledování i něco nového dozví a naučí. 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s